Mūsų aplinkos tarša vis didesnė, o tai lemia ir odos pokyčius, oda labiau užteršiama, padažnėja įvairios alerginės reakcijos, atsiranda spuogelių, vargina aknė, pasikeičia odos spalva. Dėl to būtina tinkamai rūpintis savo odos sveikata ir reguliariai atlikti veido valymą. Veido valymas būtinas norint turėti sveiką ir gražią odą. Šį kartą norime išsamiau papasakoti, kas yra ultragarsinis veido valymas ir kokie jo privalumai. Beje, ultragarsinis veido valymas yra inovatyvi ir viena moderniausių procedūrų šiuolaikinėje kosmetologijoje norint išvalyti odą ir pagerinti jos būklę.  

Veido valymas ultragarsu – kas tai? 

Veido valymas ultragarsu šiuolaikiška ir saugi giluminio veido valymo procedūra. Ši procedūra atliekama moderniu ir inovatyviu ultragarso aparatu. Puiku tai, kad veido valymas ultragarsu tinka bet kokio tipo odai. Ultragarsinis veido valymas tinka sausai, jautriai, riebiai ir problematiškai odai. Vienas svarbiausių tikslų atliekant valymą šiuo aparatu – odos valymas išvalant limfinę sistemą, pagreitinti odos atsinaujinimo procesus, ją apsaugoti ir sureguliuoti odos pH.  

Ultragarsinis veido valymas turi didelių pranašumų lyginant su kitais veido valymo būdais. Atliekant procedūrą oda mechaniškai nepažeidžiama ir netraumuojama. Tačiau pats valymas atliekamas giliai ir pasiekiami giliausi odos sluoksniai. Atliekant ultragarsinį veido odos valymą naudojamas metalinis zondas, kurio paviršiuje susidaro ultragarsinė vibracija. Ši vibracija efektyviai veikia ir skaido vandens molekules. Taip pat naudojama šveitimo mentelė, kurios pagalba švelniai nuvalomi nešvarumai, bakterijos, negyvos odos ląstelės, makiažo likučiai ir kiti nešvarumai. Veido valymas ultragarsų tarsi masažas giluminiams odos audiniams.  

Kaip atliekamas veido valymas ultragarsu? 

Veido valymas ultragarsu pirmiausia pradedamas nuo paviršinio odos šveitimo ultragarsiniu aparatu. Taip pašalinamos negyvos odos ląstelės. Po to veikiami gilesni odos sluoksniai, atveriamos poros. Tai padeda efektyviai pašalinti susikaupusius riebalus, nešvarumus, išvalomi inkštirai, spuogeliai. 

Atlikus pradinį odos valymą oda yra pridrėkinama ir brinkinama. Minkštesnė ir sudrėkinta oda lengviau išvaloma. Tęsiamas valymas ultragarso aparatu, taip pat atliekamas ir mikromasažas. Kai kraujotaka suaktyvinta ir atvertos poros, į odą įvedamos aktyvios ir naudingos medžiagos. Dažniausiai naudojami intensyviai odą drėkinantys serumai.  

Ultragarsinis veido valymas – nauda 

Veido valymas ultragarsu inovatyvi procedūra, kurios metu gerinama kraujo mikrocirkuliacija, suaktyvinama medžiagų apykaita, geriau įsisavinamos kosmetinės priemonės ir maistinės medžiagos, skatinami odos regeneracijos procesai. Ultragarsinis veido valymas odą veikia trejopai.  

Pirmiausia atliekamas tarsi mechaninis (tik švelnus ir netraumuojantis odos) šveitimas. Vibruojantis metalinis antgalis padeda paveikti odą tarpląsteliniame lygmenyje. Odos ląstelių vibravimas padeda išstumti nešvarumus, taip pat tai veikia, kaip mikromasažas 

Ultragarsinį veido valymą galima laikyti ir cheminiu valymu dėl jo poveikio. Kadangi jis veikia net giliausius odos sluoksnius. Suaktyvinami odos atsinaujinimo procesai, oda geriau aprūpinama maistinėmis medžiagomis.  

Šis valymo būdas ne tik valo odą ir giliuosius jos sluoksnius, bet ir pakelia odos temperatūrą. Tai pagerina mikrocirkuliaciją, suaktyvėja medžiagų apykaita.  

Ultragarsinis veido valymas dėl savo unikalaus poveikio daro tikrus stebuklus. Veido valymas šiuo būdu mažina naujų spuogų formavimąsi, užkerta kelią naujų spuogų ir inkštirų susidarymui, padeda normalizuoti riebalinių liaukų veiklą, oda tampa mažiau riebi, sumažėja su tuo susijusių problemų. Ultragarsinio veido valymo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda ima greičiau atsinaujinti, atrodo jaunesnės ir skaistesnė, skatinama kolageno, elastino gamyba, oda tampa elastingesnė, sumažėja raukšlelių, neatsiranda naujų. Oda po valymo daug geriau įsisavina maistines medžiagas, pagerėja odos tonusas, pagražėja veido kontūras, oda geriau maitinama ir drėkinama. Valymas ultragarsu padeda užkirsti kelią randų susidarymui, taip pat padeda atstatyti odos būklę po plastinių operacijų, po cheminio pilingo. Pagerėja limfinės sistemos darbas, sumažėja odos patinimai, uždegiminiai procesai, oda detoksikuojama.  

KAM REKOMENDUOJAMAS VEIDO VALYMAS ULTRAGARSU?  

Ultragarsinis veido valymas ar ultragarso aparatas naudojamas namuose tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Toks veido valymo būdas padeda kovoti su labai daug įvairių odos problemų. Puiku tai, kad veido valymas ultragarso apartu gali būti atliekamas net ir į jautrumą, dirglumą linkusiai odai. Veido valymas rekomenduojamas žmonėms, kurie turi riebią ar mišrią odą, kai odos poros labai išsiplėtusios. Tokiu atveju valymas ultragarsu kovoja su inkštirais, po procedūros oda lieka išvalyta, oda pasidaro mažiau riebi. 

Turintiems sausą ir ypač jautrią odą, ši procedūra dėkinga, kadangi nedirgina odos papildomai, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, oda geriau išlaiko drėgmę, geriau įsigeria kosmetinės priemonės. Dėl šios priežasties dažnai veido valymas ultragarsu naudojamas prieš kitas grožio procedūras, kurių metu į odą įvedamos įvairios maitinančios, drėkinančios ir odą atstatančios priemonės.  

Veido valymas ultragarsu puikiai tinka gerinti seborėja sergančio žmogaus odos būklę, padeda kovoti su hiperpigmentacija, dermatitu. Tai puikus būdas norintiems sustabdyti senėjimo procesus ar kovoti su raukšlelėmis.  

Ultragarsinis veido valymas gali būti atliekamas ne tik veido srityje, bet ir kaklo, krūtinės, dekoltė, nugaros srityse. Ši procedūra geriausias būdas kovoti su senėjimo procesais ir išlaikyti odą gražią, elastingą ir jauną.